Перейти до вмісту

Біорегенеративні технології у реабілітації поранених

  • від

Проект лікування та відновлення поранених бійців ЗСУ


Біорегенеративні технології у реабілітації поранених


Лікування та реабілітація поранених з тяжкими наслідками бойових осколкових або кульових поранень кінцівок уявляю велику проблему. Часто після проведення первинної хірургічної обробки у поранених утворюються великі дефекти кісток, тканини і великі дефекти м’язів і шкірних покривів і в результаті розвивається виражене порушення функції пошкодженої кінцівки. Лікування таких наслідків – це складний та багатоетапний процес. Найчастіше використання класичних способів лікування не дає результатів. У найкращому разі таке лікування закінчується вираженим порушенням функції кінцівки та інвалідністю, а в гіршому – ампутацією кінцівки. Сучасні біорегенеративні технології дозволяють уникнути цих проблем та отримати максимально можливий функціональний результат. В Україні медичної компанії, яка мала б весь цикл біорегенеративних технологій, немає. Тому сім українських організацій:


об’єднали свої можливості у рамках проекту «Біорегенеративні технології у реабілітації поранених»

Кожна організація у цьому проекті виконує свою властиву їй функцію. Громадська організація «Єдність і допомога» та Благодійний фонд «Pro Bone» займаються волонтерською діяльністю, зокрема збирають пожертвування на лікування поранених, які мають тяжкі наслідки поранень кінцівок.


У «Центрі відновлювальної ортопедії Healthy Bones» проводиться клінічне обстеження пораненого, оцінюється тяжкість наслідків поранення кінцівок, визначається необхідність використання біорегенеративних технологій та розробляється етапне хірургічне лікування. Етапи хірургічного лікування проводяться у стаціонарі «MedClinic», який має сучасні операційні блоки, оснащені необхідним для проведення ортопедичних операцій обладнанням та комфортні одно- та двомісні палати.


Компанія «3D Smartprint» за допомогою 3Д друку зі спеціального нецитотоксичного та біосумісного полімеру «Трабекулопласт» створює необхідну для конкретного пораненого тривимірну структуру, яка виступає в ролі клітинного носія.


Медична компанія «Good Cells» у своїй лабораторії з червоного кісткового мозку та кісткового фрагмента виділяє та культивує до необхідної кількості мезенхімальні стовбурові клітини та клітини періосту пораненого. Потім ці клітини засіваються на клітинний носій для створення тривимірного остеопрогеніторного трансплантата, який міститься в кістковий дефект і формує нову кістку в області кісткового дефекту.


Компанія «Схід-Медсервіс» надає необхідні для лікування пораненої металоконструкції та інструментарій європейської якості.

 

Злагоджена робота всіх учасників проекту дозволяє організувати якісну високоспеціалізовану реконструктивно-відновлювальну хірургічну допомогу з використанням біорегенеративних технологій та мінімізувати негативні наслідки бойових поранень кінцівок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.